Svoje příběhy

 • Je nutná Vaše registrace
 • Vložení příběhu můžete udělat:
  1. zasláním v e-mailu na adresu správce webu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo
  2. po přihlášení v "Menu pro autory" - tlačítko - "Vložit Příběh". Po prvním vložení bude Váš článek bez úprav a změn přesunutý správcem webu do správné kategorie a tím se stane přístupný veřejnosti. (zpravidla do 24 hodin). Kdykoli máte možnost svoje články jakkoli upravovat, publikovat je, nebo znepřístupnit jejich zobrazení veřejnosti v "Menu pro autory" pod tlačítkem "Správa mých článků".

VLOŽENÍM PŘÍSPĚVKU SOUHLASÍTE S "PRAVIDLY WEBU OSUDY.CZ" viz text na konci tohoto článku

 

Dotazy do poradny onkologa

 1. Je nutná Vaše registrace
 2. Po přihlášení v "Menu pro autory" - tlačítkem - "Vložit dotaz pro onkologa" - zadáte svoji otázku.
 3. Po vložení bude Váš dotaz zpracovaný a maximálně do 1 týdne zveřejněný i s odpovědí.

Dotazy svojí povahou přesahující onkologické téma, nemohou být onkologem zodpovězeny, proto nebudou v této poradně zveřejněné a Vy o tom budete informováni. (další jiná odborná poradna závisí na úspěšnosti rozvoje osudy.cz - děkujeme za pochopení)

VLOŽENÍM I TOHOTO DOTAZU SOUHLASÍTE S "PRAVIDLY WEBU OSUDY.CZ" viz text na konci tohoto článku

 

 

Zkušensoti, rady, názory, úvahy se vším, co vás potkalo a potkává v souvislosti s onemconěním

 • Je nutná Vaše registrace
 • Pro vložení JAKÉKOLI ZAJÍMAVOSTI, KTEROU SI MYSLÍTE, ŽE BY MĚLI NAŠI ČTENÁŘI VĚDĚT, užijte v "Menu pro autory" - tlačítko - "Vložit Článek čtenáře"
 • Pro vložení JAKÉHOKOLI ŽOVIÁLNÍHO, NADNESENÉHO, HUMORNÉHO, či NEUVĚŘITELNÉHO, co Vás potkalo, nebo co si myslíte a chcete to ventilovat, použijte v "Menu pro autory" - tlačítko - "Vložit článek do Bulvárku"
 • Váš článek bez úprav a změn bude přesunutý správcem webu do správné kategorie a tím se stane přístupný veřejnosti. (zpravidla do 24 hodin). Kdykoli máte možnost svoje články jakkoli upravovat, publikovat je, nebo znepřístupnit jejich zobrazení veřejnosti v "Menu pro autory" pod tlačítkem "Správa mých článků".

VLOŽENÍM PŘÍSPĚVKU SOUHLASÍTE S "PRAVIDLY WEBU OSUDY.CZ" viz text na konci tohoto článku


 

ZDŮRAZŇUJEME A PŘIPOMÍNÁME, ŽE VŠECHNY SVOJE PŘÍSPĚVKY SI MŮŽETE SAMI KDYKOLI OBSAHOVĚ UPRAVIT, NEBO VYPNOUT JEJICH ZVEŘEJNĚNÍ

Po přihlášení v "Menu pro autory" se správě vlastního obsahu příspěvků můžete věnovat pod tlačítkem "Správa mých článků".


 

"PRAVIDLA WEBU OSUDY.CZ"

 1. V registraci na osudy.cz NEní nutné uvádět pravé jméno, ale postačí přezdívka
 2. Provozovatel/správce webu OSUDY.CZ NEupravuje žádným způsobem obsah článků autorů a současně NEodpovídá za obsah těchto článků
 3. NEjsou povoleny články obsahující REKLAMU ČI PROPAGACI KOMERČNÍCH SUBJEKTŮ, NEBO JEJICH PRODUKTŮ

Hlavní kontakt webu osudy.cz:

Ing. Jan Nachtigal, tel. 606 603 888, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.